Yaşam

Yarıyıl tatili etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 2023-2024 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatilinde çocuklara yönelik düzenlediği etkinlikler İzmit ve Gebze’de tüm coşkusuyla devam ediyor. Çocuklar, öğretici ücretsiz atölyeler, çocuk tiyatroları, sinemalar ve konserlerle sömestr dönemini keyifli geçiriyor.

 

KONGRE MERKEZİNDE 3 GÜN BOYUNCA ETKİNLİK

Yarıyıl tatili etkinlikleri kapsamında İzmit’teki Kocaeli Kongre Merkezi’nde farklı sanat ve eğlence atölyeleri ve salon etkinlikleri düzenleniyor. Bu kapsamda ebru, origami, sanal gerçeklik, tohum ekimi, akıl oyunları, Antikkapı kruvasanı, dijital ceza, refleksler, pedallı araba yarışı vb. heyecan verici, eğitici ve öğretici atölyelerde çocuklar aileleriyle birlikte keyifli vakit geçiriyor. Kocaeli Kongre Merkezi fuaye alanında. Ayrıca Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa animasyon filmi 26 Ocak Cuma günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde gösterildi. Salon etkinlikleri kapsamında çocuklar, 27 Ocak Cumartesi saat 18.00’de Anadolu Ateşi dans gösterisinde ve 28 Ocak Pazar saat 18.00’de Çocuk Müzikali Kral Şakir Kapadokya Macera Müzikali’nde arkadaşları ve aileleriyle keyifli vakit geçirecek.

 

GEBZE’DEKİ ETKİNLİKLER İKİNCİ HAFTA DEVAM EDECEK

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerin ilk haftasında Gebze Osman Hamdi Beyefendi Kültür Merkezi’nde çocuk tiyatroları ve konserlerden oluşan heyecanlı gösteriler gerçekleşti. Son olarak Palyaço Düdüğü ve Nasrettin Hoca Çocuk Tiyatrosu ile İllüzyon Balon Gösterisi ve etkinlikleriyle çocuklar doyasıya eğlendi. Gebze’deki etkinlikler önümüzdeki hafta da her gün saat 13.00 ve 15.00’deki oturumlarla devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu