Yaşam

İzmir yeni yıla Gülşen ile girecek

Müzisyen Gülşen, yılbaşı gecesi İzmir Gündoğdu Meydanı’nda sahne alacak. İmam hatip lisesi öğrencilerine yönelik sözlerini göstererek “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan yargılanan müzisyen, böylece uzun bir aradan sonra ilk halk konserini İzmir’de vermiş olacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Diken’e yaptığı açıklamada, Gülşen’in vereceği yeni yıl konserinin Cumhuriyetin 100. yıl kutlamalarının başlangıcı olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin kutlama programı saat 21.00’de DJ Özgür Güler’in performansıyla başlayacak. Gülşen, 22.30’da sahne alacak.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Cumhuriyetimizin 100. yılı, ülke tarihimizin en önemli dönüm noktasıdır. Bu tarihi sorumluluğun bilincinde olarak 9 Eylül 2022 tarihinden 29 Ekim 2023 tarihine kadar olan dönemi kapsayan kapsamlı bir program hazırladık. 31 Aralık akşamı sadece yılbaşını değil, takvimlerin Cumhuriyetimizin 100. yılını göstermesi gerçeğini de tüm İzmir kutlayacak. 31 Aralık akşamı Gündoğdu Meydanı’nda tüm İzmirlilerle buluşmak dileğiyle” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu