Haber

İsmet Taşdemir: “İnşallah bizim için güzel bir maç olur”

Bodrumspor Teknik Müdürü İsmet Taşdemir, Eyüpspor maçından uygun bir sonuç almak istediklerini söyledi.

Bodrumspor Spor Toto, 1. Lig’in 23. haftasında 6 Şubat’ta deplasmanda Eyüpspor ile karşılaşacak. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremler nedeniyle maç iptal edildi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı kararla yeşil beyazlı ekip, 28 Şubat Salı günü Eyüpspor ile karşılaşacak. Yalıçiftlik Tesisleri’nde bu maçın hazırlıklarını sürdüren Bodrumspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir, üyelere açıklamalarda bulundu. basının. Bodrumspor Teknik Müdürü İsmet Taşdemir, depremler nedeniyle derin acılar yaşadıklarını belirterek, “Birbirimize sarılarak acılarımızı sarabiliriz. Elimizden geldiğince deprem bölgesinde zarar gören vatandaşlarımıza yardım etmemiz gerekiyor.

“Elimizden geldiğince depremzedelere yardım etmeliyiz”

Depremzedelere hakkıyla yardım edilmesi gerektiğini vurgulayan tecrübeli teknik adam, “Deprem çok acı, öncelikle şunu söylemeliyim. Deprem bölgesine uzağız ama neredeyse depremin merkezindeyiz. O zamandan beri kimse dürüstçe yemek yiyemedi aklımız hep orada Hepimiz insanız empati kursak bile dayanamayız Bir şeyler var ilk etapta tüm Türkiye yardım kampanyası başlattı. Temel yardımlar şimdi başlıyor.Ortalık yatıştıktan sonra yardım etmemiz gerektiğini düşünüyorum.Birbirimize sarılarak acılarımızı dindirebiliriz.Deprem bölgesinde zarar gören vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardım etmemiz gerekiyor. kaybettiğimiz futbol camiası Taner hoca “Ahmet Eyüp, Ahmet Eyüp gibi isimleri kaybettik. Kendi oyuncum Osmanlıspor’da Ahmet Eyüp’te beraber çalıştık. Futbol, ​​ortak paydamız nedeniyle futboldaki yaralarımızı iyileştirebilir. Kötüleri unutup lige odaklanmamız lazım” dedi.

“İnşallah bizim için güzel bir maç olur”

Eyüpspor müsabakasından güzel bir sonuçla ayrılmak istediklerini ifade eden Taşdemir, “Grubumuza 2 yeni oyuncu kattık. Eksik gördüğümüz bölgelere destek olduk. Dönem başından itibaren hedefimizi değiştirdik. deprem.Eğlenmek için,eğlenmek için,taraftarımızı mutlu etmek için odağımızı değiştirdik.Grup çekildi.Ligin bütün uyumu ve yapısı bozuldu.Herkes oturduğu yerden 6 puan alacak.Antrenmanlarımızı yapıyoruz. Haftaya Eyüpspor maçıyla başlayacağız. İnşallah bizim için güzel biten bir maç olur” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu