Haber

GÜNGÖREN’de İşyeri Sahibi Hırsız Kadını Dakikalarca Dövdü

GÜNGÖREN’de bir iş yeri sahibi, toptan kıyafet sattığı dükkandan çaldığını iddia ettiği kadınlardan birini sokak ortasında dakikalarca saçından çekerek yakaladı. Zanlının yanındaki diğer kadınlar engel olmaya çalışsa da iş yeri sahibi onları da tekmeleyerek karşılık verdi. O anlar çevredekiler tarafından cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, dün öğle saatlerinde Mehmet Nesih Özmen Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, bir grup kadın alışveriş bahanesiyle bir toptan giyim mağazasına girdi. Çalışanların boş anlarını yakalayan hanımlar, mağazadan kıyafet çaldı. Durumu fark eden iş yeri sahibi, kadınları bir süre kovaladı. Hanımlardan birini yakalayan iş yeri sahibi kadının saçından çaldığı eserleri istedi. Kadınlar işleri vermeyi reddedince, iş yeri sahibi kadının saçından sürükleyerek kafasına vurdu. Bunun üzerine bayan eteğini ve ayakkabılarını çıkararak hırsızlık yapmadığını kanıtlamak istedi. Yakınları darp edilen kadını kurtarmak için uğraşırken, öfkeli iş yeri sahibi kadına tekme atarak karşılık verdi. Bazı kişilerin izlediği, bazılarının ise kaba olmaya çalıştığı olay, kadınların kıyafetleri teslim etmesiyle son buldu. Bayan, ayakkabı ve eteğini bırakarak yakınlarının yanından olay yerinden ayrıldı. O anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti.

“KADINLARI SAÇLARINDAN TUTUYOR” Esnaf Ömer Aldemir, olayı şöyle anlattı: “Kısa bir süre önce 8-9 kadın alt katta bir esnafın eşyasını çaldı. Esnaf bunu haber alınca gelip kadınları burada yakaladı. Dışarı çıktı. , bağırarak, çağırarak. Elbiselerini yırttılar. Adam ne yaparlarsa yapsınlar bırakmadı. Ondan sonra kadınları serbest bıraktılar. Hanımların ayakkabıları burada kaldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu