Haber

Erdoğan gençlere seslendi: Geçmişi başarısızlıklarla dolu kişiliklerin sizi derin bir karanlığa sürüklemesine izin vermeyin.

14 Mayıs seçimlerinin yankıları sürerken Türkiye, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanıyor. Adaylar Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu ise oyçalışmalarına kaldıkları yerden devam ederler.

GENÇLERLE KONUŞ

Dün Kılıçdaroğlu, “En büyük hisseyi gençlere attılar. Hiçbir şeye paranız yetmiyor. Bir kahveyi bile düşünmek zorundasınız. Yaşam sevinciniz çalındı” dedi. Formda bir paylaşım yaptıktan sonra bu sabah Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Gençlere seslenen Erdoğan, “Sevgili genç kardeşlerim, 14 Mayıs’ta iradenizin arkasında durduğunuz, tercihinizi özgürce sandıklara yansıttığınız ve demokrasimize destek verdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” söz konusu.

“SİZ BİZİM UMUDUMSUNUZ”

Erdoğan’ın açıklamalarına şöyle devam edildi: “Bütün dünya gençlerine örnek teşkil eden tavrınızla milletimizin size güvenmekte ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gösterdiniz. Sizlerle gurur duyuyorum. Umudumuz sizsiniz ümmetimizsiniz. gözümüz, aydınlık geleceğimizin teminatı.

“KİMSENİN SANA ÖĞRETMESİNE İZİN VERMEYİN”

Tarihi büyük zaferlerle dolu bu milleti muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracaksınız inşallah. Lütfen kimsenin hayallerinize müdahale etmesine, gözünüzü korkutmasına, korkutmasına, kendi zehrini size enjekte etmesine izin vermeyin.

“SİZİ KENDİ DİB KUYUSUNA SÜRÜKLEMESİN”

Yüksek egolu kişiliklerin ve başarısızlıklarla ve seçim yenilgileriyle dolu bir geçmişin sizi asılsız karanlıklarına sürüklemesine asla izin vermeyin. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz, zorlukları birlikte aşacağız. Acılarımızı birlikte paylaşacak, başarılarımıza birlikte sevineceğiz. İnşallah yine sizlerle daha güzel günleri birlikte görürüz. 28 Mayıs’ta siz küçük kardeşlerimin güçlü desteğine güveniyorum.”

haber-camas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu